Kullanım Sözleşmesi

Aşağıda biletmarket.com servisleri için kullanım şartları, kuralları ve yasal sorumluluklar açıklanmıştır. Kullanıcı, site servislerini kullanarak ya da site üzerinden bilet satın alarak bu yazılı şartları kabul etmiş sayılır.

  • biletmarket.com üzerinden alınan biletlerle ilgili tüm rezervasyon, bilet satış, iptal ve değişiklik işlemleri, Saltur Turizm İnşaat İthalat İhracat İmalat San. Tic. Ltd. Şti. Şirketi tarafından yapılmaktadır.
  • 1618 sayılı Seyahat Acentaları ve Seyahat Acentaları Birliği Kanunu kapsamında, biletmarket.com üzerinden gerçekleştirilecek işlemlerde Saltur Turizm İnşaat İthalat İhracat İmalat San. Tic. Ltd. Şti. Şirketi yetkilidir.
  • biletmarket.com üzerinden yapılan tüm bilet satın alma ve rezervasyon işlemlerinde, ilgili havayolu şirketinin, bilet ücreti ve taşıma kuralları dahil olmak üzere biletin iptal edilmesi, iptal halinde kesilecek bedeller, biletin iadesi, rezervasyon değişikliği ile ilgili uyguladığı tüm kurallar geçerli olacaktır. Bu kurallar, havayolu şirketlerine bağlı olarak değişebilmektedir.
  • Kullanıcılar, biletmarket.com hizmetlerinden yararlanmak için, bilgilerini eksiksiz ve doğru şekilde girmek zorundadırlar. İşlemin yanlış veya eksik yapılması, ya da girilen bilgilerin doğru olmaması sebebiyle rezervasyon, rezervasyon değişikliği, iptal ve iadeler ile bilet satın alma işlemlerinde çıkabilecek aksaklıklardan sitemiz sorumlu tutulamaz.
  • Yapılan rezervasyon bir başkasına devredilemez ya da isim değişikliği yapılamaz.
  • Her kullanıcı, biletmarket.com ve/veya başka bir üçüncü şahsın haklarına tecavüz teşkil edecek bir eylemde bulunmayacağını, her türlü bilginin biletmarket.com tarafından kullanılması, işlenmesi ve saklanması konusunda sitemizin hak sahibi olduğunu kabul ve taahhüt eder.
  • biletmarket.com aynı zamanda; kullanıcının kimlik bilgilerini, elektronik posta adresini, telefonunu, IP adresini, hangi bölümlerini ziyaret ettiğini ve nereden yönlendiğini, domain ve tarayıcı tipi gibi bilgileri değerlendirme ve kişiye yönelik hizmetler sunma gibi amaçlarla kullanabilir.